MOJE CESTA

K TRANSFORMATIVNÍM ROZHOVORŮM

Už jsem pochopila, že jeden příběh nezačne bez jiného… Kdybych nebyla finanční poradkyně, nehledala bych, jak si udělat web, kdybych nehledala, jak si udělat web, asi bych nenarazila na kurz o online podnikání, kdybych neprošla jím, nenastoupila bych na technickou podporu e-mailové aplikace, kdybych nebyla tady, těžko bych cítila potřebu vnitřní transformace, kterou jsem zažila díky dvěma komunitám, které jsem v tomto období potkala...

Tohle všechno totiž byly kořeny transformativních rozhovorů.

Všimla jsem si, že i já v sobě skrývám vnitřní moudrost, která čekala, kdy mi dojde, že je tu celou dobu se mnou. Na jaře 2021 mě okouzila myšlenka porozumění mysli a v roce 2022 jsem si prošla transformativní prožitkové kurzy pro ženy. Když se vše usadilo, role TRANSFORMATIVNÍ KOUČKY, na jejíž dráhu jsem se díky všem těmto okolnostem vydala, byla jasná. Shodou okolností jsem se od ženy, která se jako první přihlásila na můj transformativní rozhovor, dozvěděla, že před 4 dny přijela ze stejného prožitkového programu, který jsem si prošla já. To prostě nevymyslíte…

Všechny ostatní kurzy o seberozvoji a online marketingu, které jsem do té doby nestíhala, v mém životě najednou nejsou. A nejvíce fascinující na tom je, že mi nic z toho nechybí, nic z toho najednou nepotřebuju. Došlo mi, že čím více všechno plánuju, tím méně vidím svůj opravdový potenciál. Můžu se stát nejen KOUČKOU SVÉHO BYZNYSU, ale dokonce KOUČKOU SVÉHO ŽIVOTA. A co víc? JSEM PŘI TOM, KDYŽ SE ZAČÍNAJÍ MĚNIT ŽIVOTY DRUHÝCH.

Každý máme svá témata, které řešíme. U mě to dokola bývala témata: práce, podnikání, peníze a úspěch. Další hledají odpovědi na otázky v oblasti zdraví, vztahů, financí, jiní se ptají v čem podnikat, pak přijdou na řadu probémy se stanovením správné cílové skupiny, identifikování ideálního klienta, produktů a služeb, trefných magnetů a je to završeno řešením ceny, kde hledat klienty atd. Máme v sobě touhy, své velké sny a vize. Když všechno trvá příliš dlouho a neustále bez výsledku, přijde stres, strach, úzkosti atd. 

Naštěstí se stačí dívat správným směrem, aktivovat svou vnitřní moudrost a jít hlouběji než jen po povrchu, kde nic není, abychom objevili tajemství spokojeného byznysu s přesahem do osobního života.

Když si jdeme k ostatním pro rady, zavíráme dveře té opravdové moudrosti - proto neradím. Když nenajdeme opravdovou příčinu problémů, stejně se za chvíli vrátí - proto nečistím žádné bloky. Jen tzv. držím prostor během transformativních rozhovorů se svými klienty, aby mohlo přijít něco nového, čeho si všimnou, co jim skutečně změní život.

JAK TO ZAČALO?

Jmenuji se Míša Havránková. V roce 2019 jsem do onlinu vstoupila s projektem Byznysmenky, který jsem následně dala k ledu. Myslela jsem, že je s projektem konec.

ALE BYL TO TEPRVE ZAČÁTEK...

Od podzimu 2020 se na mě začaly obracet zejména začátečnice a věčné začátečnice v aplikaci SmartEmailing, díky mému působení na technické podpoře.

CO BYLO DÁL?

Od začátku svého působení v online světě jsem sledovala hodně zajímavých online podnikatelů, podnikatelek a učila se od nich, přesto mi to bylo k ničemu a já se ptala: "PROČ???" Bylo úplně jedno, jestli se jedná o program zdarma nebo mastermind za více než 100 tisíc Kč. Dnes už jsem přesvědčená o tom, že by mi to nepomohlo, ani kdyby mě to stálo miliony. Byla to jejich cesta a já si nenechala prostor, aby mohla přijít ta moje odpověď pro můj byznys.

Nepatrně jsem zpomalila a rozhodla se znovu oprášit svůj projekt Byznysmenky,  který slouží online podnikatelkám - pro inspiraci. Všechny totiž skočíme do online podnikání s nadšením, ale cestou o sobě začneme pochybovat a zapomínáme, proč jsme začaly. Místo toho, abychom se těšily z cesty, ocitneme se najednou v bludném kruhu věčného nevědění a nekonečné frustrace.

PAK JSEM PROŽILA NĚCO MNOHEM VĚTŠÍHO

Měla jsem to stejně a trvalo mi 4 roky, než jsem si toho vůbec všimla. Když je člověk uvnitř takového procesu, řešení nevidí, přestože má oči otevřené.

V letech 2021-2022 jsem začala cítit potřebu zpomalení. Přišla mi do cesty Lucie Chaya a její Moderní kurandera, dále Porozumění mysli, učení se naslouchání... a nakonec i transformativní koučink.

Všechno, co jsem se kdy učila, mám dnes jen jako inspiraci, na to podstatné chodí odpovědi přímo mně, ale chodí odjinud a jinam, než jsem byla zvyklá. Chodily vždycky, já je však najednou vnímám.

Najednou se prostor našel - vytvořil se sám. Občas cítím, že chci být součástí online komunit, ale už to není proto, že to potřebuji, ale prostě jen chci - a to je sakra rozdíl. Nechtěla jsem nikdy dělat konzultace 1:1 a teď se těším na každý jeden transformativní rozhovor. Baví mě bádat společně, co nám zamlžuje mysl, přes co nevidíme skutečnou pravdu o byznysu. 

Vidím byznys najednou úplně jinak. Dlouho jsem hledala to své poslání. Už ho vím - transformativní byznys rozhovory. Pojďme společně bádat hlouběji, než jen po povrchu, kde už jsme byli 100x a myslíme si, že už všechno o svém byznysu víme. 

Inspiraci najdeš: